data dodania: 12-06-2011
SPINNING® DAY MALBORK 2011

Burmistrz Miasta Malborka i Fitnessclub Atlantis zapraszają na
SPINNING® DAY MALBORK 2011

W sobotę 30 lipca na Placu miejskim z fontanną przy ul. Kościuszki w Malborku
odbędzie się ogólnopolska impreza SPINNING® DAY MALBORK 2011

Zapraszamy do udziału wszystkich miłośników jazdy na rowerze. Każdy będzie mógł uczestniczyć bezpłatnie w dwóch sesjach SPINNING®, które poprowadzą zawodowi instruktorzy. Dzięki wsparciu firmy Star Fitness z Poznania oficjalnemu przedstawicielowi firmy Star Trac® oddamy do Państwa dyspozycji około 100 rowerów. Impreza przeznaczona jest dla uczestników bez względu na wiek i poziom zaawansowania. W tym dniu odbędzie się również pokaz Fitness i konkurs w wyciskaniu na ławce. Najważniejszym i kulminacyjnym punktem programu będzie wieczorny I MALBORSKI MARATON SPINNING®, który poprowadzi światowej sławy Master Instruktor Iwona Stanek oraz Instruktor SPINNING® Jacek Byer.

SPINNING® to nowa dyscyplina sportu, która podbiła już serca wielu miłośników na całym świecie m.in. dzięki temu że podczas 45 minutowej sesji organizm spala około 800 kalorii. Dyscyplina ta polega na jeździe na specjalnie do tego skonstruowanych rowerach stacjonarnych, podczas której instruktor dobiera odpowiednie tempo, obciążenie oraz pozycję mające w jak najbardziej realny sposób imitować tradycyjną jazdę na rowerze w zróżnicowanych warunkach i terenie. Zajęcia SPINNING® prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania. Od niedawna dyscyplina zyskuje coraz większą rzeszę fanów w Polsce. Malbork jako jedne z nielicznych miejsc na mapie Polski posiada Certyfikowane Centrum SPINNING®, które znajduje się w Fitnessclubie Atlantis.

SPINNING® DAY jest imprezą prestiżową, którą wspierają najważniejsze osoby i firmy SPINNING® w Polsce. Chcielibyśmy, aby wydarzenie to wpisało się na stałe w kalendarz imprezowy Malborka.

Dopisz się life on Facebook

Rejestracja i sprzedaż wejściówek na MARATON SPINNING® pod adresem e-mail: maraton(at)atlantisfit.pl Wpisowe: 59 zł, 39 zł dla Instruktorów SPINNING®, 19 zł dla członków Fitnessclubu Atlantis.


powrót do strony głównej | archiwum newsów
21-12-2021
Godziny otwarcia klubu w okresie świąteczno-noworocznym
08-11-2021
Godziny otwarcia klubu 11 listopada 2021 roku
29-10-2021
Dzień Wszystkich Świętych
19-10-2021
DANCE OPEN DAY